Obiekty mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej

Firma remontowo-budowlana z Sulęcina

Świadczymy kompleksowe usługi remontowe i budowlane. Specjalizujemy się w budowie domów wielorodzinnych oraz domów pod klucz. Sprawnie przeprowadzamy remonty mieszkań. Podejmujemy się przebudowy i rozbudowy różnego typu obiektów.

Od 1984 roku zdobywamy doświadczenie w branży budowlanej.Roboty remontowe i budowlane wykonujemy na obszarze województwa lubuskiego. Zakres naszych usług obejmuje całościową realizację projektu, począwszy od wylania fundamentów poprzez wykonanie konstrukcji i przeprowadzenie wykończenia wnętrz.

Kompleksowo obsługujemy każdą inwestycję. Na życzenie klientów budujemy ogrodzenia. Zdobyte doświadczenie, profesjonalna kadra fachowców oraz nowoczesna baza sprzętowa gwarantują bardzo wysoki standard usług i możliwość zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Budowa domu

Jeśli myślą Państwo o tym, by zbudować dom jednorodzinny i szukają Państwo fachowców, którzy rzetelnie wykonają zlecenie – zachęcamy do sprawdzenia naszej firmy budowlanej. Przed przystąpieniem do realizacji projektu omówimy z Państwem wszystkie szczegóły, przedstawimy również pełny kosztorys planowanych prac.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że budowa domu to inwestycja na całe życie, dlatego świadczone przez nas usługi murarskie, tynkarskie i ciesielskie wykonujemy precyzyjnie i solidnie. Na wszystkie usługi budowlane udzielamy gwarancji, której okres jest uzależniony od charakteru wykonanych prac.

Kompleksowe remonty

Przeraża Państwa wizja kilkumiesięcznego remontu? Nie chcą Państwo zatrudniać kilkunastu ekip remontowych? Od ręki wykonamy wszystkie prace remontowe. Sprawnie pomalujemy ściany i sufity. Zrealizujemy także usługi glazurnicze i parkieciarskie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług remontowych w atrakcyjnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy remontowej!

Oferta
Starter